Crystal Group przedstawia wzmocnione rozwiązanie cyberbezpieczeństwa PASS™ na czterech międzynarodowych wydarzeniach w październiku

HIAWATHA, Iowa, 5 października 2018 r. /PRNewswire/ – Firma Crystal Group, Inc., wiodący projektant i producent wzmocnionych komputerów i sprzętu elektronicznego zaprezentuje Crystal Group PASS™ – niezależne od platformy rozwiązanie bezpieczeństwa opracowane w celu zwiększenia ochrony w świecie cyfrowym w zakresie najważniejszych systemów typu data-at-rest. System wykorzystuje wzmocnione komputery, serwery, switche i systemy przechowywania danych, a zaprezentowany będzie w październiku na czterech wydarzeniach na świecie.

Urządzenie Crystal Group PASS wyposażono w pierwsze na świecie, wzmocnione, zgodne z wymaganiami FIPS 140-2 rozwiązania przechowywania danych typu data-at-rest, wzmocnione switche RuckusTM ICX z modułami zabezpieczenia IP z certyfikatem NIAP pozwalające na szyfrowanie sieci oraz jako jedyne na świecie wyposażono w pokryte warstwą zabezpieczającą, 2,5-calowe dyski SAS Seagate z podwójnymi portami kompatybilne z dowolnym serwerem czy stacją roboczą Crystal Group oraz systemami przechowywania danych JBOD lub RAID. Ochrona cyfrowa na bazie szyfrowania firmy Crystal Group opiera się o procesor, chipset i moduł zaufanej platformy Intel® w celu zapewnienia ochrony ważnych danych typu data-at-rest.

Crystal Group produkuje sprawdzone w terenie produkty w pionowo zintegrowanych, zgodnych z NIST, certyfikowanych AS9100D, amerykańskich zakładach. Każdy element jest śledzony od surowców przez proces produkcji, aż do dostawy gotowego produktu objętego gwarancją. Takie podejście pozwala na zapewnienie całkowitego nadzoru nad łańcuchem dostaw w USA i zmniejszenie ryzyka wystąpienia luk bezpieczeństwa.

Międzynarodowe pokazy Crystal Group – październik 2018 r.

Firma Crystal Group obecna będzie w październiku na wymienionych poniżej targach w różnych częściach świata w celu zaprezentowania cyberochrony systemu PASS:

• AUSA Annual Meeting & Exposition, W.E. Washington Convention Center, Waszyngton, stoisko 1144, 8 do 10 października;

• Meteorological Technology World Expo, sala 8, RAI Amsterdam, stoisko 12030, Amsterdam, Holandia, 9 do 11 października;

• Future Forces Forum, PVA Expo Praha, Praga, Czechy, sala 4, stoisko 435, 17 do 19 października;

• Autonomous Vehicle Technology World Expo & Symposium – Ameryka Północna, pokaz kolekcji podmiejskiej, stanowisko AV426, Novi, Michigan, 23 do 25 października.

O Crystal Group, Inc.

Firma Crystal Group, Inc. to wiodące przedsiębiorstwo technologiczne w zakresie opracowywania i produkcji wzmocnionego sprzętu komputerowego, w tym niestandardowych i komercyjnych wzmocnionych serwerów, komputerów zagnieżdżonych, urządzeń sieciowych, wyświetlaczy, źródeł energii oraz rozwiązań przechowywania danych w niesprzyjających warunkach wymagających niezawodności.

Produkty firmy Crystal Group spełniają lub przekraczają wymagania IEEE, IEC i standardów wojskowych, w tym MIL-STD-810, 167-1, 461 i MIL-S-901. Przy tym objęte są wiodącą w branży, ponad pięcioletnią gwarancją z wsparciem świadczonym wewnętrznie. Produkty powstają w zakładzie firmy w Hiawatha w stanie Iowa w USA, który posiada certyfikat ISO 9001:2015/AS9100D dotyczący standardów zarządzania jakością.

crystalrugged.com

© 2018 Crystal Group, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki należą do ich odpowiednich właścicieli. Projekt i specyfikacja mogą ulec zmianie.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/439587/Crystal_Group_Inc_Logo.jpg

Źródło: Crystal Group, Inc.

Źródło: Centrum Prasowe PAP