Interesujący program DPS FORUM 2018 – Konferencji Nowoczesnych Technologii

DPS FORUM 2018 to jedno z najgorętszych tej jesieni wydarzeń dla miłośników nowych technologii. Tradycyjnym elementem spotkania będzie premiera nowej wersji SOLIDWORKS 2019 i prezentacja najciekawszych funkcji, dodatków oraz możliwości tego oprogramowania. 

DPS FORUM z pewnością zainteresuje przedstawicieli polskiego przemysłu, którzy są zainteresowani zwiększeniem produktywności, chęcią poznania najnowszych rozwiązań informatycznych oraz potrzebą wyróżnienia się na tle konkurencji. W strefie wystawców spotkać będzie można zarówno startupy, jak i firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, oferujące innowacyjne produkty i usługi.

Technologie dla biznesu

DPS FORUM będzie też miejscem na zapoznanie się z kompleksowymi rozwiązaniami do zarządzania produkcją oraz całym przedsiębiorstwem. Eksperci z DPS Software oraz Sage zaprezentują komplementarne rozwiązanie, składające się z modułów finansowo-księgowych, kadrowych, magazynowych, handlowych i produkcyjnych, które są w pełni połączone z oprogramowaniem SOLIDWORKS. Takie podejście gwarantuje pełną integrację danych i kompleksowy przepływ informacji w firmie. Dodając do tego panele meldunkowe na produkcji, otrzymujemy kompleksowe narzędzie wpisujące się w idee koncepcji Przemysłu 4.0.

Przemysłowy Internet Rzeczy

Żyjemy w czasach nowej rewolucji przemysłowej. Otaczający nas świat coraz bardziej wypełniają urządzenia, które nie tylko są podłączone do sieci, dziś to te urządzenia tworzą sieć. IoT (Internet of Things ) rozwija się błyskawicznie i wkracza w świat przemysłu realizując kolejną rewolucję Industry 4.0. SMART IN jako technologiczny software house przedstawi rozwiązania oparte oIoT, które stanowią doskonałe uzupełnienie narzędzi ERP i CAD.

Polski design

Polacy coraz bardziej doceniają ładny design i chcą w niego inwestować. Dlatego też podczas tegorocznej Konferencji Nowoczesnych Technologii będzie można dowiedzieć się m.in. jak zaprojektować produkt, który spełni wymogi użyteczności i funkcjonalności, ale też będzie odznaczał się walorami estetycznymi. Wśród prelegentów m.in. Mindsailors, jedno z czołowych biur projektowych oraz Sunreef Yachts, producent luksusowych katamaranów.

Świat edukacji i biznesu

Uczestnicy i goście DPS FORUM to przedstawiciele świata biznesu – przedsiębiorcy od lat prowadzący firmy, inżynierowie, jak i założyciele startup’ów, pracownicy, kadra akademicka, studenci i absolwenci uczelni technicznych oraz artystycznych. Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów. Edukacja to także studenckie koła naukowe. Członkowie zespołów odnoszą sukcesy w międzynarodowych konkursach, a swoje pojazdy projektują właśnie w SOLIDWORKS. Ich prac nie zabraknie na wydarzeniu, gdzie zobaczymy m.in. łaziki marsjańskie, samoloty bezzałogowe i bolidy wyścigowe.

Gość specjalny

Tradycyjnie, jedna z prezentacji należeć będzie do gościa specjalnego. W tym roku będzie to Mirosław Hermaszewski, pierwszy i jedyny jak dotąd Polak, który odbył podróż kosmiczną.

Honorowy patronat nad DPS FORUM objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Partnerami wydarzenia są: SOLIDWORKS, HP Polska, 3DConnexion, SolidCAM, SWOOD, Alphacam oraz Sage Polska.

Rejestracja i program: www.dpsforum.pl

KONTAKT:

Joanna Bator

tel. +48 691 100 357

e-mail: jbator@dps-software.pl

www.dps-software.pl

Źródło: Centrum Prasowe PAP