Konferencja prasowa – Open Eyes Economy Summit 2018

OEES to wydarzenie, które tworzy około 100 firm i instytucji, ponad 170 mówców z całego świata oraz 2000 gości z ponad 20 krajów. Wszystko po to, by promować oparte na wartościach społecznych podejście do gospodarki i stworzyć inspirujące miejsce wymiany myśli i doświadczeń.

Głównym założeniem Open Eyes Economy jest organizowanie pracy w taki sposób, by osiąganiu zysków towarzyszyło budowanie zaufania do pracowników i klientów, wspieranie kultury, innowacyjności i ekologii. Najważniejszym elementem tego podejścia do gospodarki są wartości społeczne.

OEES składa się z pięciu bloków tematycznych: FIRMA – IDEA, MARKA – KULTURA, MIASTO – IDEA, CZŁOWIEK – PRACA, ŁAD MIĘDZYNARODOWY. Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię – jest otwarta, żywa, dynamiczna. W trakcie wydarzenia trwają potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające oraz sesje specjalne battle points. Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości. Będą to m.in. prof. dr hab. Jerzy Bralczyk, prof. Zhu Wenyi, Janina Ochojska, Robert Biedroń, David Černý, Ian Brzezinski, Luca Jahier.

Podczas konferencji o idei kongresu opowiedzą jego pomysłodawcy – prof. Jerzy Hausner oraz Mateusz Zmyślony. Spotkanie poprowadzi zaś Jerzy Smoliński.

W czasie konferencji odbędzie się pokaz alternatywnych metod parzenia kawy połączony z degustacją. Na każdego uczestnika spotkania czeka również poczęstunek i upominek.

KONTAKT:

Jerzy Smoliński

tel. kom. +48 790 250 450

e-mail: j.smolinski@oees.pl

Joanna Kowieska

tel. kom. +48 664 469 278

e-mail: j.kowieska@eskadra.pl

media@oees.pl

Źródło: Centrum Prasowe PAP