International E-Business Expo 2018, uznane w całym kraju targi e-handlu odbędą się w Hangzhou w październiku

HANGZHOU, Chiny, 17 października 2018 r. /PRNewswire/ – Targi International E-Business Expo 2018 w Hangzhou w Chinach przyciągną wielu gigantów e-handlu, w tym firmy as Alibaba, Amazon, Walmart i Netease. Ekspert do spraw ekonomii rozwiązań w chmurze Joe Weinman i inni eksperci branży e-handlu nie tylko wezmą udział w targach, ale także wygłoszą prelekcje.

Hangzhou, piękne miasto w Chinach, było gospodarzem szczytu G20 w roku 2016. W dniach 20 do 22 października 2018 r. w tej samej hali wystawowej – Hangzhou International Expo Center – odbędą się targi International E-Commerce Expo. Targi podzielone są na kilka interesujących wydarzeń, w tym główną konferencję, forum branżowe, sześć hal wystawowych oraz święto e-handlu. Zgodnie z szacunkami targi odwiedzi 100 000 gości.

Targi pracują nad utworzeniem międzynarodowego centrum e-handlu i węzła międzynarodowej konsumpcji. Skupiając się na zagadnieniach gospodarki cyfrowej i nowych form sprzedaży detalicznej, targi przeprowadzą dogłębną integrację gospodarki cyfrowej z importem i konsumpcją. Motywem targów są nowa sprzedaż, nowy biznes i nowa konsumpcja. Poprzez demonstracje, dzielenie się doświadczeniem i inne środki targi staną się miejscem do dyskusji na temat transformacji tradycyjnych przedsiębiorstw i zwiększania konsumpcji na rynku, promocji rozwoju branż e-handlu i sprzedaży detalicznej oraz budowy skutecznej platformy publicznej e-handlu koniecznej do łączenia zasobów w kraju i za granicą.

EBE China to nowy wizerunek targów. W przyszłości targi będą odgrywać bardziej znaczącą rolę na międzynarodowej arenie. Targi będą podzielone na trzy części: forum, wystawę i konferencję oraz mają objąć powierzchnię wystawową 30 000 m2 z 1000 stanowisk. Na targach pojawi się 100 ekspertów z kraju i zza granicy, 200 znanych przedsiębiorstw e-handlu i sprzedaży detalicznej oraz 500 detalistów. Targi będą miały przełomowy charakter. Zapraszamy do zapoznania się z przyszłymi możliwościami e-handlu w Hangzhou w Chinach w październiku.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/770501/EBE_China.jpg

Źródło: EBE China

Źródło: Centrum Prasowe PAP