Stream TV prezentuje 27″ monitor komputerowy 8K “Lite” z 3D bez okularów na targach CES 2019

FILADELFIA, 11 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ – Firma Stream TV Networks, Inc. zaprezentowała nowy 27″ monitor komputerowy 8K “Lite” z 3D bez okularów na targach CES 2019 w Las Vegas. Jako model pośredni między monitorem 4K (8 milionów pikseli) a pełnym 8K (32 miliony pikseli) monitor 8K “Lite” z 16. milionami pikseli zapewnia niedoścignione wrażenia wizualne. Nowy ekran można zobaczyć w hali centralnej w centrum konferencyjnym Las Vegas Convention Center na stanowisku 10700.

Firma Stream TV, wiodący na świecie producent technologii 3D bez użycia okularów, podjęła współpracę z BOE Technology Group Co, Ltd. (BOE), największym na świecie producentem paneli.

Na konferencji prasowej w listopadzie firmy ogłosiły rozpoczęcie współpracy i wprowadziły na rynek pierwszy produkt: 65″ telewizor 8K “Lite”. Nowy 27″ monitor komputerowy to drugi produkt opracowany w ramach współpracy, a kolejne produkty są już w drodze.

„Bardzo cieszymy się z wprowadzenia 27″ monitora 8K Lite z 3D bez okularów na rynek – skomentował Mathu Rajan, główny dyrektor wykonawczy firmy Stream TV. – To, co telewizor 65″ wniósł do świata rozrywki, 27″ monitor z 3D bez okularów wprowadza do gier, zapewniając bezprecedensową jakość i głębię obrazu. Ponieważ nasza technologia pozwala klientom na wyświetlanie istniejących treści w robiącym wrażenie formacie 3D nie trzeba czekać na specjalne materiały. Wraz z udostępnianiem kolejnych treści w wyższej rozdzielczości przez dowolne źródła klienci i gracze będą mieli jeszcze lepsze wrażenia z efektem 3D na ekranach” – dodał dyrektor.

O Stream TV Networks, Inc:

Stream TV to firma technologiczna z siedzibą w Filadelfii. Przełomowa technologia Ultra-D firmy to jedyne własne rozwiązanie 3D bez okularów, które zapewnia zapierający dech w piersiach obraz oraz konwersję treści z dowolnych źródeł 2D lub 3D. www.Ultra-D.com.

Źródło: Stream TV Networks, Inc.

Źródło: Centrum Prasowe PAP