Dla kogo biznesowy Oskar 2019? Ostatnie dni na zgłaszanie kandydatur do Nagrody PRB

FOTO: Nagrody Polskiej Rady Biznesu (1)

Trzy kategorie Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Już tylko do 20 stycznia trwa zbieranie nominacji do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Najważniejsze polskie wyróżnienie biznesowe przyznawane jest w trzech kategoriach: SUKCES – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, WIZJA I INNOWACJE – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej, w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym. Na stronie formularz.nagrodaprb.pl można zgłaszać kandydatury przedsiębiorców, menedżerów, naukowców, społeczników, ludzi związanych ze startupami i innowacyjnymi projektami.

„Szukamy ludzi z pozytywną energią. Ludzi, którzy patrzą w przyszłość. Przedsiębiorców, wizjonerów, filantropów. Ludzi, z których możemy być dumni i z których każdy może czerpać dobry przykład, którzy inspirują i skłaniają do działania, do odnoszenia sukcesów – tych dużych na miarę zjednoczonej Europy i tych małych, kształtujących lokalne społeczności.” – mówi Wojciech Kostrzewa Przewodniczący Kapituły Nagrody PRB oraz wiceprezes PRB.

Kto może nominować? Kogo można nominować? 

Do Nagrody PRB nominację może zgłosić każdy. Jedna osoba może zgłosić po jednej kandydaturze w każdej z kategorii. Proces zgłoszenia nominacji jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę formularz.nagrodaprb.pl i wypełnić formularz. W formularzu umieszczamy tylko podstawowe informacje o osobie, którą chcemy nominować, jak reprezentowaną firmę bądź organizację czy adres email.

To już ostatnia chwila. Nominacje tylko do 20 stycznia 

Ze zgłoszeniami do Nagrody PRB trzeba się jednak spieszyć, bo termin przyjmowania zgłoszeń mija 20 stycznia. Po tej dacie nominacje nie będą przyjmowane. Dlatego nie należy czekać do ostatniej chwili.

Kandydaturę można zgłosić wchodząc na formularz.nagrodaprb.pl

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl