MGMiŻŚ: Panama – Rejs Niepodległości (komunikat)

– MGMiŻŚ informuje:

W dniach 22-27 stycznia w porcie Balboa w Panamie będzie przebywał żaglowiec Dar Młodzieży, dla którego Światowe Dni Młodzieży są punktem kulminacyjnym w ramach Rejsu Niepodległości. Jeżeli dziennikarze Państwa redakcji, relacjonujący w Panamie Światowe Dni Młodzieży, będą zainteresowani wejściem na pokład statku celem realizacji materiałów dziennikarskich, serdecznie prosimy o przekazanie danych (redakcja, imię i nazwisko, nr paszportu). Dane te posłużą nam do zgłoszenia dziennikarzy do wejścia na teren portu Balboa i pozwolą im na swobodne poruszanie się po jego terenie.

Co więcej, podczas cumowania Daru Młodzieży w Panamie planowana jest wizyta ministra Marka Gróbarczyka. Aby umówić się z nim na wywiad/nagranie/rozmowę, prosi się o bezpośredni kontakt z dyrektorem Biura Prasowego tj. Michałem Kanią (tel. 48 662 173 179 oraz 22 583 86 62 i mail: Michał.Kania@mgm.gov.pl) . Szczegółowy plan wizyty ministra w Panamie, komunikat prasowy na ten temat oraz harmonogram wydarzeń związanych z Rejsem Niepodległości prześlemy do Państwa redakcji jutro, tj. 17 stycznia.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ nmk/

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl