Toppan Vintage wprowadza markę Toppan Merrill

NOWY JORK, 16 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ — Firma Toppan Vintage, spółka podległa firmy Toppan Leefung Pte. Ltd. należąca do Toppan Printing Co., Ltd., wiodącej na świecie grupy drukarskiej, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie marki Toppan Merrill. Nowa marka jest wynikiem niedawnego nabycia działalności na rynkach kapitałowych i zgodności oraz rozwiązań marketingu i komunikacji Merrill Corporation. Marka odzwierciedla plany firmy w zakresie przyszłego wzrostu i ekspansji wraz z umacnianiem pozycji jednej z czołowych firm w branży druku, komunikacji i technologii finansowych na świecie.

Nowy slogan „Expand Possible” przekazuje zobowiązanie firmy Toppan Merrill do poszerzania granic możliwości w komunikacji najważniejszych informacji wraz z ewolucją przedsiębiorstwa w kierunku lepszego reagowania na potrzeby klientów na wszystkich poziomach działalności. Nowa marka odzwierciedla nieustające dążenia firmy Toppan Merrill do świadczenia lepszej obsługi klienta, zwiększania produktywności i przynoszenia lepszych wyników.

Wiodące rozwiązania technologiczne firmy Toppan Merrill Bridge™ i Toppan Merrill Connect™ zaspokajają potrzeby klientów w transakcjach na rynkach kapitałowych, w zakresie ujawniania informacji przez korporacje, ujawniania informacji przez firmy zarządzające inwestycjami, usług finansowych oraz komunikacji i marketingu w ubezpieczeniach zdrowotnych.

„Nabycie działalności Merrill Corporation jest dla nas szansą na utwierdzenie dobrej pozycji w zakresie odpowiadania na zróżnicowane potrzeby naszych klientów z całego świata – skomentował Yeo Chee Tong, główny dyrektor wykonawczy firmy Toppan Leefung Pte. Ltd. – Jesteśmy przekonani co do tego, że marka Toppan Merrill dokładnie odzwierciedla nasze możliwości w zakresie zapewniania klientom responsywnej współpracy zakorzenionej w dogłębnej znajomości rynku oraz dostępu do nowoczesnych, elastycznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb biznesowych. Jesteśmy oddani wychodzącym w przyszłość innowacjom, które zapewniają szybkość, precyzję i dokładność – dodał dyrektor.

Toppan Merrill

Toppan Merrill, lider w zakresie rozwiązań druku i komunikacji finansowej należy do spółki Toppan Printing Co., Ltd., wiodącej na świecie grupy drukarskiej z siedzibą główną w Tokio i sprzedażą na poziomie około 14 milionów dolarów rocznie. Firma Toppan Merrill jest pionierem i zaufanym partnerem na rynkach finansowych, prawnych i korporacyjnych już od pięciu dekad, zapewniając klientom bezpieczne, innowacyjne rozwiązania na potrzeby złożonych treści i wymagań komunikacyjnych. Przez proaktywną współpracę, wyjątkowe doświadczenie, ciągłe innowacje i niedoścignione usługi firma Toppan Merrill zapewnia bezproblemowe doświadczenia związane z najważniejszymi treściami w branżach transakcji na rynkach kapitałowych, raportów finansowych, wymaganych ujawnień informacji oraz usług marketingu i komunikacji w regulowanych i nieregulowanych branżach.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu na dużych rynkach kapitałowych firma Toppan Merrill zapewnia niedościgniony poziom usług na całym świecie.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.toppanmerrill.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/807794/Toppan_Merrill_Logo.jpg

Źródło: Toppan Merrill

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl