Etui na słuchawki AirPods firmy Catalyst dostępne w wybranych sklepach Apple na całym świecie

HONGKONG, 23 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ – Firma Catalyst, nagradzany producent ochronnych, wodoszczelnych etui, ogłosiła dziś poszerzenie specjalnej edycji etui na słuchawki AirPods, które dotrą do klientów na całym świecie. Kolorowe wersje etui na słuchawki AirPods weszły do sklepów w USA i Kanadzie w grudniu, a teraz dostępne są także na stronie apple.com, w wybranych sklepach Apple na świecie i na stronie Catalystcase.com.

Etui na słuchawki AirPods zostało opracowane, wytworzone i zapakowane przy użyciu najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów, które zapewniają słuchawkom wodoszczelną ochronę na wysokim poziomie. Specjalna edycja etui na słuchawki AirPods firmy Catalyst zapewnia poziom wodoszczelności IP67 do 1 metra (3,3 stopy) i ochronę przed upadkiem do 1,2 m (4 stopy). Dostępne w cenie 29,95 dolarów etui jest niezbędnym akcesorium.

„Z radością poszerzamy dostępność specjalnej edycji etui na słuchawki AirPods – skomentowała główna dyrektor wykonawcza Catalyst June Lai. – Nasze ochronne etui okazały się niedoścignione na rynku pod względem stylu, wygody i ochrony. Duet idealny” – dodała dyrektor.

Zapewniające wodoszczelność etui ładujące słuchawki AirPods firmy Catalyst w edycji specjalnej wykonano z miękkiego i wytrzymałego silikonu. Etui dostępne jest w trzech kolorach na wyłączność, a opatentowane rozwiązanie wodoszczelne obejmuje także lekki karabinek w matowym wykończeniu.

Karabinek wyposażono w intuicyjne, skierowane do środka zamknięcie, które ułatwia umocowanie etui przy pasku, torbie i innych elementach. Tak jak w przypadku pierwotnego etui na słuchawki AirPods firmy Catalyst, tak i to etui umożliwia dostęp do portu ładowania przez dolne uszczelnienie. Natomiast po otwarciu górnej części etui użytkownicy mogą uzyskać dostęp do słuchawek AirPods do prowadzenia rozmów i słuchania bez konieczności trzymania telefonu.

Etui na słuchawki AirPods firmy Catalyst jest jednym z najpopularniejszych produktów pod względem sprzedaży od wejścia na rynek w kwietniu 2017 r. Etui zdobyło wiele nagród i wyróżnień jako wyjątkowe etui ochronne, które jest jednocześnie stylowym, niezbędnym akcesorium na co dzień.

Użytkownicy donoszą, że etui zapewnia słuchawkom AirPods wysoki poziom ochrony przed działaniem wody i kurzem, działając nawet w pralce. Firma Catalyst cieszy się globalnym uznaniem za nieustanne innowacje i niepowtarzalne projekty, a zdobyła szereg prestiżowych nagród, w tym International Design Award w roku 2017, CES Innovation Awards Honoree w roku 2018 i iPhone Life’s Best of CES2018.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/811136/Catalyst_Special_edition_case_for_Airpods.jpg

Źródło: Catalyst

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl