OKEx wprowadza obrót OTC batem tajlandzkim (THB) i funtem brytyjskim (GBP)

VALLETTA, Malta, 23 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ – OKEx, wiodąca giełda wymiany kapitału cyfrowego z siedzibą na Malcie, ogłosiła dziś wprowadzenie dwóch nowych walut – bata tajlandzkiego (THB) i funta brytyjskiego (GBP) do obrotu na platformie OTC (over-the-counter), zwanej także platformą wymiany walut tradycyjnych na kryptowaluty. Użytkownicy w Tajlandii i Wielkiej Brytanii mogą przeprowadzić weryfikację KYC i zdobyć możliwość obrotu na platformie OTC.

Obrót OTC firmy OKEx pozwala użytkownikom na składanie zamówień z własnoręcznie wybranym kursem walutowym i sposobem płatności na kupno lub sprzedaż wirtualnych zasobów finansowych z użyciem walut tradycyjnych, co przynosi korzyści ze względu na niską zmienność rynku i zerowe opłaty za transakcje. Poza dołączeniem nowych walut – bata tajlandzkiego (THB) i funta brytyjskiego (GBP) platforma obrotu OTC OKEx już umożliwiała obrót zasobami cyfrowymi za wietnamskiego donga (VND) i chińskie renminbi (CNY) w formacie waluty tradycyjnej na kryptowaluty. W późniejszych miesiącach do obrotu wejdą także kolejne waluty. Rynki OTC bata tajlandzkiego (THB) i funta brytyjskiego (GBP) obsługują obecnie BTC, USDT, ETH i LTC.

„W OKEx kierujemy się prostą misją. Chcemy oferować naszym graczom giełdowym elastyczność i wygodę. Tajlandia i Wielka Brytania są najszybciej rozwijającymi się społecznościami kryptowalut na świecie. Widzimy w tych dwóch rynkach ogromny potencjał i chcemy świadczyć tam nasze usługi. Ze względu na rosnący poziom transakcji i coraz większą liczbę graczy w obu krajach zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowych usług THB i GBP na naszej platformie OTC. Gdzie tylko dostrzeżemy potencjał rynkowy, tam się skierujemy. W 2019 r. można spodziewać się jeszcze większej liczby walut na OKEx” – skomentował Andy Cheung, dyrektor operacji w OKEx.

Wydarzenia promocyjne i oferty OTC OKEx

Aby uświetnić wprowadzenie nowych usług, firma OKEx przygotowała inicjatywy zachęcające zapisywanie się sprzedawców i kupujących w Tajlandii i Wielkiej Brytanii. W dniach 23 do 27 lutego nowi klienci mogą zarobić do 50 USDT za złożenie depozytu w minimalnej kwocie 100 USDT (lub odpowiednika) i przeprowadzenie pierwszej transakcji OTC na OKEx. Natomiast 70% czołowych sprzedawców z największym poziomem transakcji otrzyma 30 USDT (raz dziennie).

Ponadto dnia 13 lutego 2019 r. w Bangkoku w Tajlandii odbędzie się wydarzenie promocyjne OTC OKEx, a podobne wydarzenie będzie miało miejsce w Londynie w marcu.

Dodatkowe informacje można znaleźć w serwisie Twitter OKEx.

Ostrzeżenie o ryzyku. Obrót zasobami cyfrowymi wiąże się ze znaczącym ryzykiem i może skutkować utratą zainwestowanego kapitału. Użytkownicy muszą upewnić się, że są w pełni świadomi ryzyka i biorą pod uwagę poziom doświadczenia i cele inwestycyjne, a jeżeli to konieczne, pozyskają niezależną poradę finansową.

O OKEx

OKEx to wiodąca na świecie giełda wymiany kapitału cyfrowego z siedzibą na Malcie oferująca usługi obrotu kapitałem cyfrowym, w tym obrotu tokenami, opcjami typu futures i perpetual swap oraz index tracker na potrzeby globalnych inwestorów z technologią blockchain. Obecnie giełda ma w swojej ofercie 400 par tokenów i opcji futures, co umożliwia użytkownikom optymalizację strategii. Platforma zapewnia bezpieczne, zaufane i stabilne środowisko na potrzeby obrotu zasobami cyfrowymi i obsługuje miliony klientów z ponad 200 krajów.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/812131/OKEx_OTC_THB_GBP.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

Źródło: OKEx

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl