Gdzie tradycja łączy się z nowoczesnym projektem

NOWY JORK, 23 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ – Wiodąca na świecie luksusowa marka stylu życia Nobu Hospitality założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera z przyjemnością ogłasza, że kolejnym krokiem w globalnej ekspansji firmy jest Warszawa, stolica Polski.

Dążąca do otwarcia 20 hoteli na całym świecie do roku 2020 sieć Nobu Hotels stała się synonimem oddanej obsługi, wyróżniającego się wzornictwa i bezpretensjonalnego luksusu. Oddając właśnie te wartości w lokalnej kulturze, hotel Nobu Hotel Warsaw zostanie umiejscowiony w samym sercu przepełnionego historią miasta. Liczący 120 pokoi, obszerne sale spotkań i wydarzeń, centrum fitness i wyjątkową Nobu Restaurant hotel będzie połączeniem luksusowego zakwaterowania z energetyzującymi przestrzeniami mieszkalnymi.

Pierwszy przybytek Nobu Hotels w Polsce otworzy swoje podwoje w pierwszej połowie przyszłego roku i zajmie powierzchnię nowego budynku przy ul. Wilczej zaprojektowanego przez polskie biuro architektoniczne Medusa Group oraz obejmie istniejący hotel Rialto. Renowacja budynku będzie przeprowadzana w ramach współpracy Medusa Group ze Studio PCH z Kalifornii. Nowy budynek wniesie innowacyjną wizję architektoniczną do Warszawy, wtapiając się w istniejący wcześniej budynek Rialto.

Warszawa jest kulturowym centrum Polski i jednym z najbardziej dynamicznych miast w kraju. Charakteryzując się coraz większą społecznością biznesową, Warszawa zajęła 7. miejsce pod względem możliwości na rynkach wschodzących na świecie, a przy tym ciągle zyskuje na atrakcyjności jako tętniący życiem turystyczny przystanek docelowy.

„Wraz z rozpoczęciem 2019 r. ogłaszamy najnowszy hotel w Europie i początek przyszłej współpracy. Z ogromną dumą przedstawiamy Nobu Hotel Warsaw jako nowego członka naszej coraz liczniejszej rodziny Nobu Hotels i Restaurant. Nasz portfel obejmuje już 17 hoteli stanowiących fundament naszej strategii poszukiwania niszy przy zachowaniu lojalności w stosunku do marki i przy utrzymaniu zaufania klientów Nobu” – skomentował Trevor Horwell, główny dyrektor wykonawczy sieci Nobu Hotels.

„Nobu to międzynarodowa marka rozpoznawalna dzięki pasji jej założycieli, wyjątkowej obsłudze i niesłychanie dobrej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i dynamizmem stworzymy energetyzujące, wyjątkowe miejsce, które podbije serca wszystkich gości. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że będziemy mogli zaproponować naszym klientom najpopularniejsze dania szefa Nobu Matsuhisy, które serwowane są w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat cieszą się renomą wysokiej jakości kuchni azjatyckiej” – skomentowała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/811861/NOBU_HOTEL_WARSAW.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/811862/NOBU_WARSAW_BAR.jpg

Źródło: Nobu Hospitality

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl