Marvin Boakye nowym dyrektorem personalnym Papa John’s

LOUISVILLE, Ky. – (BUSINESS WIRE) – spółka Papa John’s International, Inc., (NASDAQ: PZZA), jedna z największych na świecie firm zajmujących się sprzedażą pizzy na dowóz i wynos, ogłosiła dzisiaj, że Marvin Boakye zostanie jej dyrektorem personalnym. Jako członek zespołu dyrektorskiego Papa John’s Boakye będzie podlegał prezesowi i dyrektorowi generalnemu Steve’owi Ritchiemu.

Nowy dyrektor personalny posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz rozległą wiedzę z zakresu zarządzania zmianą i transformacji kultury korporacyjnej. Pełnił funkcje kierownicze w działach personalnych różnych podmiotów na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Ameryki Łacińskiej. Przed przejściem do Papa John’s pełnił funkcję wiceprezesa ds. zasobów ludzkich w spółce naftowej Andeavor w San Antonio w stanie Teksas, która niedawno została przejęta przez Marathon Petroleum. Jeszcze wcześniej piastował stanowisko dyrektora personalnego MTS Allstream – spółki telekomunikacyjnej, która obecnie należy do Bell Canada – a także pracował na różnych stanowiskach związanych z zasobami ludzkimi w Goodyear, Pulte Group i The Home Depot.

„Wiedza i doświadczenie Boakye pomogą nam wprowadzić w firmie zmiany, dzięki którym Papa John’s będzie lepszym miejscem do pracy dla 120 tys. osób zatrudnionych w ramach spółki i podmiotów franczyzowych. Poszukując dyrektora personalnego, chcieliśmy znaleźć kogoś, kto jest prawdziwym liderem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów i posiada wiedzę pozwalającą efektywnie realizować zmiany organizacyjne. Imponujący dorobek Boakye stanowić będzie dla Papa John’s duży atut w kontekście realizacji jej strategii rozwoju – zwłaszcza na rynkach poza Ameryką Północną” – powiedział Steve Ritchie, prezes i dyrektor generalny Papa John’s.

Boakye odegra kluczową rolę w realizowanej przez spółkę strategii zarządzania talentami, która obejmuje nadzór nad operacjami kadrowymi, wynagrodzeniami i świadczeniami, a także szkolenia i rozwój. W swej nowej roli zastąpi on Boba Smitha, wiceprezesa ds. kadr, który odszedł z Papa John’s w sierpniu 2018 r., przepracowawszy w firmie 15 lat.

Papa John’s

Spółka Papa John’s International, Inc. z siedzibą w Louisville w stanie Kentucky (NASDAQ: PZZA) to trzecia co do wielkości firma na świecie zajmująca się sprzedażą pizzy na dowóz i wynos. W opracowanym w 2018 r. Amerykańskim Badaniu Zadowolenia Klienta (American Customer Satisfaction Index – ACSI) Papa John’s otrzymała od konsumentów najwyższe oceny za jakość produktów i usług spośród amerykańskich sieci pizzerii. W ciągu ostatnich 19 lat było to już 17 tego typu wyróżnienie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat spółki lub zamówić pizzę przez internet, odwiedź stronę www.papajohns.com.

Wersja źródłowa na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20190123005518/en/

Źródło: Papa John’s International, Inc.

KONTAKT:

Madeline Chadwick

Wiceprezes ds. komunikacji

tel. (O) 502.261.4189

e-mail: Madeline_Chadwick@papajohns.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl