„Harry Potter: Hogwarts Mystery” przynosi nowe wybory, wyzwania i stroje w lutowym zadaniu pobocznym Niebiański Bal

LOS ANGELES – (BUSINESS WIRE) – Jam City: Niniejszy komunikat prasowy zawiera multimedia. Pełna wersja komunikatu dostępna pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20190208005009/en/Harry-Potter-Hogwarts-Mystery-Brings-New-Choices

Kto?

Jam City, producent gier na urządzenia mobilne z siedzibą w Los Angeles, we współpracy z wytwórnią Portkey Games, należącą do Warner Bros. Interactive Entertainment, zajmującą się opracowywaniem gier mobilnych i gier na urządzenia stacjonarne umożliwiających przeżywanie przygód inspirowanych powieściami autorstwa J. K. Rowling.

Co?

Już w lutym w grze na urządzania mobilne „Harry Potter: Hogwarts Mystery” Szkoła Magii i Czarodziejstwa huczy od wiadomości o nowym wydarzeniu – Niebiańskim Balu. W ramach tej nowej przygody czwartoroczniacy i starsi adepci mogą uczestniczyć po lekcjach w planowaniu i przygotowaniach pierwszej oficjalnej potańcówki. Dokonując szeregu wyborów i angażując się w różne wydarzenia społeczne, gracze połączą siły, by sprawić, że wydarzenie to będzie oszałamiającym i olśniewającym sukcesem.

W przedmiotom zadaniu gracze pomagają pozostałym uczniom Hogwartu w realizacji przedsięwzięć związanych z Niebiańskim Balem. Na przykład popularna Penny z Hufflepuffu ma nadzieję przewodniczyć Komitetowi Dekoracyjnemu, ale przebiegłe Merula i Ismelda postawiły sobie za cel sabotowanie jej planów. Z drugiej strony zamknięci w sobie uczniowie, tacy jak Rowan potrzebują zmiany wizerunku i podniesienia na duchu, aby mogli wypaść jak najlepiej na balu.

Przed uroczystą galą gracze mogą odwiedzić Wielką Salę i spotkać innych uczniów, takich jak Tulip, Barnaby, Rowan, Ben, Merula, Penny oraz wybrać, kogo zaproszą na bal. Pod koniec misji gracze otrzymają sposobność wyboru stroju balowego z oferty przygotowanej przez stylowego Krukona Andre.

Cytat: „Życie w Hogwarcie jest pełne lekcji, badań, zajęć dodatkowych, jak również wydarzeń społecznych i okazji do świętowania – powiedział Michael Brozman, starszy dyrektor ds. produktu w Jam City. – Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaprosić graczy na lutowy Niebiański Bal – zadanie poboczne, które będzie można wypełnić tylko przez ograniczony czas. Pozwolimy graczom poczuć ekscytację i poczucie koleżeństwa oraz dokonywać wyborów związanych ze szkolną potańcówką w Hogwarcie”.

Informacje dodatkowe:

Gra „Harry Potter: Hogwarts Mystery” to pierwsza gra na urządzenia mobilne, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci i wcielać się w uczniów Hogwartu. To gra przygodowa z elementami RPG, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci uczniów, brać udział w zajęciach, zdobywać umiejętności magiczne, nawiązywać przyjaźnie lub konkurować z innymi uczniami, a także podejmować kluczowe decyzje, które będą wpływać na losy postaci w Hogwarcie. Wprowadzono w niej nowy system, w którym decyzje i działania gracza wpływają na ich misje. Dzięki temu fani serii „Harry Potter” – jako czarownice albo czarodzieje – będą mogli tworzyć własną historię.

Aby uzyskać więcej informacji o „Harry Potter: Hogwarts Mystery” i dołączyć do społeczności fanów, odwiedź www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery i www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

Wersja źródłowa informacji dostępna w serwisie: https://www.businesswire.com/news/home/20190208005009/en/Harry-Potter-Hogwarts-Mystery-Brings-New-Choices

Źródło: Jam City

KONTAKT:

Media:

Jam City

Sarah Ross

tel. 310-924-1404

e-mail: sarahr@jamcity.com

lub

Dana Whitney

tel. 415-359-7006

e-mail: dwhitney@jamcity.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl