Leo Messi i Mohamed Salah idą na całość For The Love Of Pepsi®

PURCHASE, Nowy Jork, 12 lutego 2019 r. /PRNewswire/ — #FORTHELOVEOFIT – W dniu dzisiejszym marka Pepsi® zaprezentowała globalną kampanię piłkarską na rok 2019 opartą na nowej, międzynarodowej koncepcji i ze sloganem PEPSI, FOR THE LOVE OF IT. Zachęcając wszystkich do pójścia na całość w imieniu rzeczy, które kochają, kampania FOR THE LOVE OF IT nabiera kolorów przez pasję piłkarską marki, która towarzyszy Pepsi od dziesięcioleci. Wszystkie produkty marki objęte są tegoroczną kampanią, która podkreśla ciągłą współpracę z Ligą Mistrzów UEFA. W kampanii po raz pierwszy występują razem dwaj najlepsi piłkarze, którzy zmierzą się ze sobą w prawdziwie rozrywkowym stylu Pepsi.

W tegorocznej kampanii „Last Can Standing” nawiązującej do powiedzenia o ostatnim wojowniku na placu boju występuje czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów UEFA Leo Messi oraz bijący rekordy napastnik zwany Egipskim Królem Mohamed Salah. Dwaj kultowi napastnicy wdają się w przyjazny, pełny pasji i rozrywkowej techniki pojedynek o jeden z najlepszych napojów – pyszną Pepsi. Para zatrzymuje się przy stacji paliw na pustkowiu i odkrywa, że w lodówce została ostatnia puszka Pepsi. Wydarzenia szybko przeradzają się w serię pełnych akcji uderzeń i umiejętnych zagrywek, a napastnicy idą ramię w ramię w walce o upragniony napój.

„Kręcenie tegorocznej reklamy z Pepsi było świetną zabawą. Koncepcja opiera się na zabawie i umiejętnościach piłkarskich. Mam nadzieję, że tegoroczna kampania będzie nadal zachęcać fanów piłki nożnej do oddawania się pasji i miłości do gry” – skomentował Leo Messi.

„Bardzo cieszę się z tego, że współpraca z Pepsi osiąga skalę globalną i nie mogę doczekać się tego, co przyniesie przyszłość” – skomentował Mohamed Salah.

Od dziś aż do finału Ligi Mistrzów UEFA w Madrycie kampania zawita do 65 krajów, obejmując reklamę, treści na wyłączność, a także designerskie opakowania, reklamy poza domem i w punktach sprzedaży w zakresie Pepsi i Pepsi Black / MAX. W trakcie nagrywania kampanii na rok 2019 Pepsi uchwyciła wyjątkowe, zakulisowe momenty z Salahem. Zgodnie z przewidywaniami stopy sportowców zawsze są blisko piłki, a kamerzyści Pepsi nagrywali non stop, żeby uchwycić niedoścignione umiejętności piłkarzy tak na boisku, jak i w kontekście Pepsi. Treści będą udostępniane wyłącznie poprzez platformy społecznościowe.

„Każdego roku Pepsi idzie na całość, żeby dostarczyć fanom piłki nożnej rozrywkę i wyróżnić bohaterów tego sportu na zaskakujące i niespodziewane sposoby – skomentowała Natalia Filippociants, wiceprezes do spraw międzynarodowego marketingu napojów w PepsiCo. – Nowa koncepcja FOR THE LOVE OF IT to nasz slogan i hasło, które łączy nasze wszystkie działania. Jako marka faktycznie kochamy i ujarzmiamy pasję naszych fanów do piłki nożnej już od kilku dziesięcioleci. Tegoroczna kampania jest wyrazem upodobania niespodziewanych momentów w grze i łączy sport, graczy i napój ukochany przez ludzi z całego świata” – dodała wiceprezes.

Pepsi jest dumnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA.

Dołącz do rozmowy w sieci pod #FORTHELOVEOFIT.

PepsiCo

Produkty PepsiCo spożywane są ze smakiem ponad miliard razy dziennie przez konsumentów w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie. W 2017 r. firma PepsiCo osiągnęła przychód netto w wysokości ponad 63 miliardów dolarów ze sprzedaży uzupełniających się produktów spożywczych i napojów, włączywszy marki Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana. W skład portfolio produktów PepsiCo wchodzi szeroka gama smacznych przekąsek i napojów, włączywszy 22 marki, które przynoszą ponad 1 miliard dolarów przychodu każda w szacunkowej rocznej sprzedaży detalicznej.

Działaniom firmy PepsiCo przewodzi hasło „Performance with Purpose”, czyli przekonanie leżące u podstaw naszej działalności, zgodnie z którym powodzenie naszej firmy jest nieodłącznie związane ze zrównoważonym rozwojem otaczającego nas świata. Jesteśmy przekonani, że ciągłe ulepszanie sprzedawanych produktów, odpowiedzialne prowadzenie działalności z naciskiem na ochronę planety i wspieranie społeczności na całym świecie są niezbędnymi elementami umożliwiającymi firmie PepsiCo prowadzenie dobrze prosperującej, globalnej firmy będącej źródłem długofalowej wartości dla społeczeństwa i udziałowców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pepsico.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/819231/PepsiCo_Hero_Blue.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/819230/PepsiCo_Football_Blue.jpg

Źródło: PepsiCo

KONTAKT:

Nicole Tronolone

e-mail: nicole.tronolone@pepsico.com

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl