Concierge Auctions i Nash Luxury wystawią na sprzedaż posiadłość na Florydzie należącą do zmarłego biznesmena i właściciela Pro-Sports Wayne’a Huizengi o wartości 27 mln USD

NOWY JORK, 20 lutego 2019 r. /PRNewswire/ – Zapewniająca ponad 590 stóp rzadkiego w regionie wybrzeża, do którego może zacumować nawet mega jacht o długości 135 stóp posiadłość o powierzchni 20 653 stóp kwadratowych znajdująca się w Fort Lauderdale trafi na aukcję na internetowej platformie Concierge Auctions. Posiadłość należała do zmarłego biznesmena Wayne’a Huizengi trudniącego się odpadami i współwłaściciela trzech zespołów z Florydy: Dolphins, Panthers i Marlins. Huizenga jest jedyną osobą na świecie, która założyła trzy firmy notowane na liście Fortune 500, w tym AutoNation i Blockbuster Video.

Znana jako Tarpon Pointe, 1575 Ponce De Leon Drive nieruchomość ma być wystawiona w cenie 27 milionów dolarów na aukcji bez limitu ceny przy współpracy z Billy’m Nashem z Nash Luxury w The Keyes Company. Licytacja potrwa od 26 do 28 marca.

„Huizenga jest i na zawsze pozostanie legendą – skomentował Nash. – Pomoc w sprzedaży tak kultowej nieruchomości w imieniu jego rodziny jest prawdziwym zaszczytem i przywilejem. Aukcja ta następuje tuż po pomyślnej sprzedaży Key Biscayne, która to nieruchomość została sprzedana za najwyższą sumę w ostatnich czterech latach. Jestem przekonany, że aukcja Tarpon Pointe także przyciągnie zagranicznych kupców skuszonych tak wyjątkową szansą” – dodał.

Prywatna posiadłość w stylu śródziemnomorskim położona jest na działce o wielkości 1,41 akra z widokiem o zakresie 270 stopni na rzekę i horyzont, tropikalne ogrody i basen wypoczynkowy skierowany w stronę New River w otoczeniu trzypiętrowej altany z wieżą zegarową i kręconymi schodami.

W posiadłości znajduje się 10 sypialni w pięciu budynkach charakteryzujących się wysokimi, katedralnymi sufitami, elementami i wykończeniem z kutego metalu na zamówienie oraz oknami od podłogi do sufitu z widokiem na rzekę i półwysep. W budynku znajduje się także pokaźne foyer z kryształowym żyrandolem, kuchnia z piecem do pizzy i osobna kuchnia cateringowa, przeszklony ogród zimowy w stylu francuskim, główna sypialnia z pokojem wypoczynkowym, pokój dla gości, a także winda, siłownia, warsztat, kino, sala bilardowa, biuro pracowników i wiele sejfów.

Aukcja została ogłoszona po niedawnej pomyślnej sprzedaży nieruchomości Playa Vista Isle w pobliskiej miejscowości Hillsboro Beach, która przyciągnęła rekordową cenę sprzedaży w USA na aukcji.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie ConciergeAuctions.com lub pod numerem +1.212.202.2940.

Źródło: Concierge Auctions

KONTAKT:

Kari Neering

e-mail: kari@relevanceinternational.com

Chanelle Kasik

tel. (212) 257-1500

e-mail: chanelle@relevanceinternational.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/824468/Concierge_Auctions.jpg

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl