Absen zaprezentuje najnowsze rozwiązania LED z wąskimi pikselami na ISLE 2019

GUANGZHOU, Chiny, 26 lutego 2019 r. /PRNewswire/ – W ramach kampanii Fine Pixel Generation firma Absen (SZSE: 300389), wiodący międzynarodowy eksporter produktów LED, zaprezentuje najnowszą serię produktów z wąskimi pikselami (NPP) na targach 2019 International Signs and LED Exhibition (ISLE 2019). Targi te są największą wystawą znaków i produktów LED w Azji i odbędą się w kompleksie wystawienniczym Canton Fair Complex w Guangzhou w Chinach w dniach od 3 do 6 marca. Produkty firmy Absen będą dostępne na stanowisku 9.2B-01.

Wyposażone w najnowsze technologie w zakresie Integrated Matrix Device (IMD) i Common Cathode (CC) nowe serie Absen Aries (z 1,5 mm wielkością plamki AX1.5) i CR (z 0,9 mm wielkością plamki CR0.9) zapewniają pięciokrotnie większą moc w porównaniu do tradycyjnych ekranów LED, a przy tym zużywają o 20% mniej energii.

• Seria Aries daje dostęp do znacznie większego zakresu kolorów, a przy tym dobrze sprawdza się w drodze, tym samym zaspokajając rosnące potrzeby na ekrany LED z plamkami o wielkości poniżej 2 mm w wydarzeniach takich jak pokazy motoryzacyjne, prezentacje produktów, spotkania i transmisje telewizyjne na żywo. Rozwiązanie to jest idealne także w instalacjach stałych.

• Model CR0.9 idealnie sprawdza się w zastosowaniach korporacyjnych i centrach kontrolnych, wyposażony jest w prawdziwą jakość pixel-to-pixel HD w 4k i 8K, jednocześnie osiągając dużą skalę szarości przy niskiej jasności dzięki technologii CrystalView.

• Firma Absen zaprezentuje także Absenicon, wszechstronne rozwiązanie ekranowe opracowane specjalnie z myślą o pokojach spotkań, salach wydarzeń i salach wykładowych. Rozwiązanie dostępne jest w 5 różnych rozmiarach od 110″ do 220″, w tym z kompatybilnością 4K.

• Goście targów ISLE 2019 będą mogli także zapoznać się z innymi produktami Absen, w tym wiodącą serią do wynajmu Polaris, serią N-Plus w zastosowaniach w handlu detalicznym i w korporacjach oraz modelem Cassette na potrzeby reklamy zewnętrznej i w środkach transportu.

O ISLE

Targi International Signs & LED Exhibition (ISLE) to przodująca platforma biznesowa w branży oznaczeń i wyświetlaczy LED. Targi odbywają się co roku w prowincji Guangdong w Chinach. Mając do dyspozycji największy obszar wystawienniczy w Azji, targi ISLE obejmują powierzchnię ponad 100 000 metrów kwadratowych, na której prezentuje swoje produkty ponad 1800 wystawców. W trakcie targów ISLE odbywają się także warsztaty i seminaria na tematy związane z technologią wyświetlaczy i zastosowania oznaczeń.

http://www.isle.org.cn

O Absen

Założona w 2001 r. firma Absen Optoelectronic Co., Ltd (Absen) jest chińskim producentem wysokiej jakości wyświetlaczy LED. Siedziba firmy znajduje się w Shenzhen, a spółka notowana jest na giełdzie w Shenzhen (SZSE: 300389). Firma Absen jest znana z globalnego zasięgu, możliwości obejmujących pełen serwis oraz wysokiej jakości produktów na potrzeby wydarzeń na żywo, transmisji i branży wynajmu scen. Licząc 1500 pracowników, firma Absen działa na terenie ponad 120 krajów i jak dotychczas była niezbędnym elementem sukcesu ponad 30 000 projektów i instalacji na całym świecie.

Strona internetowa: https://www.absen.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/826838/Absen_ISLE2019.jpg

Źródło: Absen

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl