Marka Jeep® na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2019

Podczas 89. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie marka Jeep® zaprezentuje kolekcję nowych produktów. Rok 2018 był najlepszym rokiem w historii marki Jeep w Europie, z rekordową sprzedażą na wielu rynkach na całym kontynencie, odnotowując wzrost sprzedaży o 56% w porównaniu do 2017 roku. Dodatkowe nowe informacje zostaną przedstawione Jeep był najszybciej rozwijającą się marką w regionie EMEA. Na wtorek 5 marca, na godz. 11:30 zapowiedziano konferencję prasową poświęconą najnowszym modelom marki Jeep i wyzwaniom tego segmentu motoryzacji.

To już piąty rok nieprzerwanego wzrostu w Europie, a trzeci, w którym odnotowano sprzedaż ponad 100 000 sztuk samochodów marki Jeep. Model Compass był najlepiej sprzedającym się reprezentantem gamy, a w ślad za nim poszedł Jeep Renegade, który nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie. Następnie, Jeep Wrangler nowej generacji, który zanotował najlepszy rok w Europie i odnotował wzrost sprzedaży o 86% w stosunku do 2017 roku. Bazując na tych rewelacyjnych wynikach, marka Jeep zaprezentuje podczas Targów w Genewie kilka nowych modeli serii specjalnych będących odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie entuzjastów Jeepa na nowe, ekskluzywne opcje indywidualizacji.

Zadebiutuje nowa gama „S” i będzie to europejski debiut serii specjalnej modeli Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Nowy Cherokee Trailhawk uzupełni rodzinę Trailhawk, dzięki czemu teraz wszystkie modele z gamy Jeepa będą dostępne w wersji mogącej poszczycić się prestiżowym emblematem „Trail Rated”, oznaczającym, że samochód zaliczył szereg wymagających testów sprawdzających jego możliwości w terenie na najtrudniejszych szlakach na świecie. W świetle reflektorów pojawią się modele przygotowane w oparciu o oryginalne akcesoria Jeep® by Mopar®, marki FCA oferującej produkty i usługi posprzedażowe o ponad 80-letniej tradycji w zakresie osiągów, bezpieczeństwa i stylu. Podkreślają one dodatkowo cechy stanowiące o sukcesie SUV-ów marki Jeep.

Wszelkie szczegóły dotyczące przyszłości marki Jeep zostaną przedstawione podczas konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek, 5 marca, o godz. 11:30 na stoisku Jeep (hala 5).

Więcej o modelach i ich nowoczesnym wyposażeniu w załączniku.

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl