AMIC Energy kreuje miejsca dobrej energii

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Marka stawia na miejsce, w którym klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Kluczem do tego jest oferta wysokiej jakości paliw, których cena jest bardzo stabilna i konkurencyjna rynkowo. Przestrzeń i ergonomia nowych stacji sprzyja wygodnemu tankowaniu oraz korzystaniu z dodatkowych usług nie tylko dla swojego pojazdu.

Stacje AMIC Energy gwarantują klientom dobrą atmosferę i przyjazne miejsce do spędzenia czasu. Każdy kierowca i pasażer może skorzystać tu z wielu wymiarów dobrej energii.

Na początek to energia, którą dzieli się profesjonalny i bardzo życzliwy personel stacji. Ludzie i doskonała obsługa to jeden z filarów sieci. Kolejnym jest jakość. Marka szczególnie dba o doskonałą jakość oferowanych produktów.

Źródłem codziennej energii wielu klientów jest dobra kawa. AMIC Energy oferuje specjalnie skomponowaną mieszankę kawy z certyfikatem UTZ, pochodzącej ze zrównoważonych upraw, której smak zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli tego napoju.

Energia to również wyselekcjonowane smaczne jedzenie, które serwują Food Pointy, a na wybranych stacjach restauracje Subway, zasięg tych drugich będzie systematycznie zwiększany.

Stacje AMIC Energy to miejsca z dobrą energią dla każdego, przyjazne dla dzieci i dorosłych, a także dla zwierząt, które często towarzyszą swoim właścicielom. Tu każdy poczuje moc pozytywnej energii.

Klienci Warszawy, Torunia i Gdyni już mogą korzystać z w pełni nowoczesnych stacji AMIC Energy. Kolejne otwarcia są planowane jeszcze w marcu, a cały proces modernizacji stacji zakończy się w czerwcu.

KONTAKT:

Izabella Matys

tel. kom. +48 606 729 153

e-mail: i.matys@ogate.pl

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl