Nowość! 12 rat za ubezpieczenie OC/AC w TUZ TUW

Rozwiązanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta indywidualnego, dając mu do dyspozycji dogodną formę wniesienia opłaty za ubezpieczenia komunikacyjne w comiesięcznych, dwunastu ratach, nie obciążających jego budżetu domowego.

Zawarcie polisy jednorazowej z płatnością rozbitą na raty, dzięki pełnej integracji w systemie sprzedażowym TUZ TUW, przebiega sprawnie i w prosty sposób. W asyście agenta, klient podpisuje wniosek umowy kredytowej jednego z kilku banków dostępnych na zintegrowanej platformie. Cały proces – łącznie z przedstawieniem warunków – zajmuje kilka minut, decyzja kredytowa zapada w ok. 5 sekund, a klient nie musi podpisywać żadnych dokumentów. Akceptacje umów i wniosków realizowane są dzięki kodom SMS.

Decydując się na zakup polisy, w której płatność za jednorazową składkę rozłożona jest na 12 miesięcznych rat, klient zyskuje pełną ochronę ubezpieczeniową przez okres obowiązywania umowy, nawet w przypadku opóźnienia w płatności. Może także pozwolić sobie na zakup lepszego ubezpieczenia, na które prawdopodobnie nie zdecydowałby się bez systemu ratalnego (np. minicasco lub assistance) – za cenę znacznie niższą niż tradycyjne raty ubezpieczycieli. RRSO takiego finansowania wynosi 31,5% (dla porównania: RRSO dla dwóch tradycyjnych rat w Towarzystwie Ubezpieczeniowym przy zwyżce 20% – to 100%).

Nowe rozwiązanie jest korzystane także dla agenta, który może zaproponować klientowi wygodny sposób opłacenia składki, znany z innych branży. Jednocześnie sprzedaje polisę jednorazową z opłaconą z góry składką. Oznacza to pełną ochronę, prowizję z góry za całą składkę oraz brak windykacji. Dodatkowo, bank co miesiąc poinformuje klienta o zbliżającej się płatności SMS-em oraz e-mailem.

Background:

Szczegóły kredytu:

Liczba rat: 12

Oprocentowanie kredytu: 0%

Prowizja za udzielenie kredytu wynosi: 1,3 miesięcznie(15,6% rocznie)

RRSO: 31,5%

Kwota kredytu (składka za ubezpieczenie)

Koszt kredytu (prowizja za udzielenie kredytu)

Całkowita kwota do zapłaty (składka za ubezpieczenie + prowizja za udzielenie kredytu)

Źródło: Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl